ROSS AMORES

Kawiarnia ROSS AMORES w Krakowie

Kraków Stare Miasto, Rynek Główny 15 Na parterze słynnej kamienicy Nr 15, mieszczącej się przy Rynku Głównym w Krakowie, znajduje się nowo otwarta, jedyna w swoim rodzaju kawiarnia.

To, co fascynuje najbardziej i stanowi o jej wyjątkowości, to ekscentryczny kontrast zarysowany pomiędzy historycznymi wnętrzami i ekstrawagancją wystroju, to wiele wieków historii wprost zestawione z nowoczesnością. Zabytkowe stropy, barwne freski, kamienny kominek oraz wiele przytulnych kanap, tworzą w Ross Amores niepowtarzalny klimat- kwintesencję witalności.

rosamores
Kawiarnia ROSS AMORES, Kraków Stare Miasto, Rynek Główny 15

Oryginalność tego miejsca znajduje swoje odzwierciedlenie w serwowanym menu. Starannie wyselekcjonowane potrawy, są doskonałym kompromisem pomiędzy zdrową żywnością a wybornym smakiem.

Ta kawiarnia zaprasza nie tylko po zdrowie i urodę ale nade wszystko po niezapomniane doznania kulinarne! Poczynając od smacznych śniadań, poprzez lunch i dania obiadowe, po wyjątkowe desery; od niespotykanych koktajli mlecznych, przez najbogatszy wybór aromatycznych kaw i wyśmienitych herbat aż do niezliczonych gatunków i rodzajów alkoholi- cała oferta jest najwyższej jakości. Oryginalne, niespotykane zestawienia smaków, uwzględniające aktualne trendy zdrowego odżywiania, stanowią powiew świeżości i nowe wyzwanie zakreślone na kulinarnej mapie Krakowa.

Kawy

Espresso, mocny, aromatyczny napar kawowy

Latte Macchiato, trójwarstwowy napój kawowy: gorące mleko, espresso, pianka mleczna

Cynamonowe Przebudzenie: kawa, cynamon, syrop amaretto, bita śmietana

Kawa po staropolsku: kawa, Krupnik, bita đmietana,cynamon

Józefina i Napoleon: kawa, brandy Napoleon, brązowy cukier, bita śmietana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *