NIC NOWEGO

Kawiarnia NIC NOWEGO w Krakowie

Nazwa lokalu to oczywista prowokacja gdyż przede wszystkim “Nic nowego” jest na mapie Krakowa miejscem nowym. Oprócz powyższego nazwie przeczą również szczegóły dotyczące knajpki.

Wystrój zaplanowany z niesamowitą pedanterią, duże okna i oświetlenie rozjaśniające natychmiast ponure twarze krakowian i rzucająca się w oczy czystość (być może związana z nowością) należą zdecydowanie do atutów “Nic nowego”. Nazwie zaprzecza również bar, wykonany z błyszczącego metalu, a jego długość zdecydowanie plasuje go w krakowskiej czołówce.
nicnowego
Kawiarnia NIC NOWEGO, ul. św. Krzyża 15, 31-028 Kraków

Prostota, elegancja oraz ponadczasowa irlandzka gościnność – to dla nas priorytet. Bar nasz wciąż ulega drobnym zmianom, a na październik zaplanowaliśmy zaskoczyć naszych klientów i wprowadzić kilka drobnych zmian w wystroju wnętrza.

Panuje tu przyjazna i gościnna – rodowity Irlandczyk. Oprócz licznych gatunków irlandzkich browarów, można tu też skosztować, przyrządzanych przez barmana intrygujących drinków, a w ich menu znajdziecie różnorodne dania od irlandzkiego śniadania po owoce morza. “Nic Nowego”, które jest otwarte od 7 do ostatniego klienta, mieści także galerię fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *