COFFEE REPUBLIC

Kawiarnia COFFEE REPUBLIC w Krakowie

Całkiem autonomiczna republika kawy, położona na odchodzącej od Rynku ul. Brackiej, otwiera swoje podwoje wcześnie rano i serwuje najwięcej gatunków kawy w Krakowie!

Do tego oprócz ciastek i kanapek można też tam zjeść coś bardziej konkretnego a nieco później napić się też czegoś mocniejszego. Elegancko i na czasie urządzone wnętrza sprzyjają bardziej niezobowiązującym spotkaniom w interesach.

republica
Kawiarnia COFFEE REPUBLIC, Kraków, ul. Bracka 4

Coffee Republic to małe królestwo kawy w sercu Krakowa. Niedaleko Rynku Głównego możemy w miłej atmosferze delektować się jej smakiem. Proponujemy szeroki wybór kawy: od espresso, americano, cappuccino, przez latte, mocha, late macchiato po coffee republic.

W naszej ofercie również orzeźwiające koktajle mocno owocowe, zimne i gorące napoje. W szczególności polecamy najlepsze w Krakowie grzane wino z dodatkiem korzeni i prawdziwej sherry.

Nowoczesny wystrój, wegetariańskie potrawy i tylko jeden pokój dla palaczy. Jeśli jestes zmęczony po całym dniu zwiedzania – to miejsce, którego szukasz.

Miejsce to jest też popularne wśród studentów, zachęconych sporym wyborem dostępnej tam, aktualnej prasy. Otwarte codziennie do północy.

Jeden komentarz

  1. Fajna kawiarnia, tuż koło mojej pracy, wpadam tam często ze znajomymi na kawę i żeby coś zjeść, polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *