CAFFE VERGNANO

Kawiarnia CAFFE VERGNANO

Skosztuj prawdziwą kawę espresso oraz kawy gastronomiczne Vergnano. Zapoznaj się z naszą ofertą Horeca. Tradycją sięgamy roku 1882, a od roku 2001 do dziś, Vergnano jest jednym z sześciu czołowych producentów kawy we Włoszech.

Obecnie spadkobiercami tradycji i filozofii Vergnano są bracia Carlo i Pietro, którzy podróżując po plantacjach, osobiście weryfikują jakość zarówno samych ziaren jak i poziom usług dostawców. Proces palenia, mielenia i pakowania nadzorują specjaliści w trakcie doskonale rozwiniętego systemu kontroli procesu produkcji.

vergnano1882
Kawiarnia CAFFE VERGNANO, ul. Zwierzyniecka, Kraków

Menu
Espresso dolce – przyjemny i łagodny owocowy zapach aksamitnego kremu. Najwyższa jakość z Ameryki Południowej i Środkowej

Espresso Crema – miękki i delikatny aromat czekolady. Dla tych, którzy kochają równowagę pomiędzy smakiem i zapachem kawy z Ameryki Środkowej.

Espresso Ricco – intensywny smak gorzkich brazylijskich ziaren, kremowa konsystencja.

Espresso Classico – dla tych, którzy kochają mocny smak kawy.

Micela 1882 Espresso – Grube ziarna arabskiej Magragype o przedłużonej formie, które wyrastając na szczycie krzewu wykorzystują w pełni promienie słoneczne. Idealnie dojrzałe owoce suszy się i pakuje przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakości. W ten sposób powstaje ekskluzywna mieszanka, złożona z najlepszych na świecie odmian kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *