CAFE MANGGHA zaprasza

Kawiarnia CAFE MANGGHA

Warto zapuścić się w bardziej oddalone od Rynku rejony Krakowa, żeby trafić do Mangghi i to nie tylko ze względu na muzeum posiadające wspaniałą kolekcję sztuki japońskiej.

Zapraszamy Państwa do Kawiarni MANGGHA, gdzie w ciszy i spokoju, przy kojącym szmerze fontanny w kameralnym ogródku, można wypić wyśmienitą kawę skomponowaną według naszej własnej receptury.

mangha
Kawiarnia CAFE MANGGHA, ul. M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

Warto tu wpaść również po to, żeby skosztować najlepszej kuchni orientalnej w mieście – sushi, zupy miso no i oczywiście ożywczej zielonej herbaty!
Manggha to herbaciarnia i restauracja japońska, która oferuje pełne menu i inne przysmaki kuchni japońskiej. Od piątku do niedzieli pojawiają się u nas świeże ryby, Ana które serdecznie zapraszamy.

Polecamy wiele gatunków kaw, szczególnie Kawę Firmową.
Warto tu wpaść również po to, żeby skosztować najlepszej kuchni orientalnej w mieście – sushi, zupy miso no i oczywiście ożywczej zielonej herbaty! Dla amatorów bardziej tradycyjnych smaków jest też oczywiście świetna kawa, którą można się delektować, podziwiając jeden z najwspanialszych widoków na Wawel!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *