CAFE CAMELOT ul. Tomasza 17

CAFE CAMELOT w Krakowie

W kawiarni, w zachowanych XVIII-wiecznych wnętrzach znajduje się kolekcja obrazów Nikofora i Gawłowej, rzeźby wybitnych artystów ludowych, stare obrazy z życia Krakowa. Tutaj odbywają się koncerty, kabarety i recitale.

Do Cafe Kamelot zawsze ściągają tłumy wiernych klientów. Przyciąga ich pewnie niepowtarzalny klimat tej kawiarnii oraz jej mieszczącego się w piwnicy alter ego – bardziej szalonego, kabaretowego i jazzowego Loch Camelot. Kawa, ciastka, kanapki i mnóstwo obcojęzycznej, aktualnej prasy w przytulnych, staromodnych wnętrzach sprawią, że poczujesz się naprawdę doskonale.

camelot
CAFE CAMELOT ul. Św. Tomasza 17, Kraków, Śródmieście

Washington Post napisał: „Najlepsza kawiarnia na świecie”, Krakowianie mówią: „tutaj się chętnie bywa…”, a artyści z kawiarnianej piwnicy wierzą, że to miejsce święte.
W lochach swoje występy ma kabaret Loch Camelot. Najbardziej niezwykły i niepowtarzalny kabaret Krakowa. Kabaret dla koneserów, poszukujących, niespokojnych duchów, posiadających wiedzę i nieświadomych, dla dojrzałych i nieśmiało rozkwitających, dla przebudzonych i somnambulików, wszelkiej maści maniaków muzyki i słowa.

Najbardziej lubiane potrawy i napoje zamawiane przez klientów to np. pyszne francuskie sałaty, słynna na cały Kraków szarlotka, wiśniówka na gorąco, sernik. Ponadto cała masa innych napojów ideserów. Doskonałe miejsce na spotkanie towarzyskie, biznesowe, ale także na samotną chwilę. Zagraj na automacie w gre Mega Joker.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *