CAFE ART w Krakowie

Kawiarnia CAFE ART w Krakowie

Zabytkowa piwniczka w której możesz spędzić czas przy spokojnej muzyce w miłej atmosferze. Polecamy duży wybór zimnych i gorących napoi – pyszna czekolada włoska na gorąco. Duży wybór drinków.

Dobrze oświetlone okno nad drzwiami prowadzi odwiedzających do środka. W lecie – kawiarnia powiększa się 5 razy – na Rynku Głównym ustawiane są stoliki. Odwiedzający mogą wczuć się w klimat głośnego miasta i ludzi w pośpiechu. Typowe miejsce dla turystów.

cafeart
Kawiarnia CAFE ART, Rynek Główny 23, 31-008 Kraków, Śródmieście

Miejsce to podzielone jest na 4 sale. Na pierwszej Sali mamy skórzane wypoczynki i wystawy zdjęć, druga sala to miejsce baru i gości lubiących rozmawiać z barmanami, 3 sala-to piwnice na ścianach są winyle oraz stoliki z wygodnymi krzesłami, 4 sala-piwnice to miejsce na obrazy oraz tzw. dance floor. Do godziny 20 codziennie posłuchasz muzyki miejsc tj np. budda bar, cafe dell mar itp… Wieczorami jest muzyka zależna od dnia.

W Cafe Art trzymają zawsze rękę na pulsie jest ich sześciu DJ-ów + goście na ogół grają po 2 osoby by muzyka była różnorodna aczkolwiek jest utrzymana w konwencji dnia. Nasze częste imprezy tematyczne pozostawiają wiele radosnych wspomnień oraz artykułów w gazetach – dlatego warto nas odwiedzać gdyż codziennie imprezujemy a przecież lepiej się dobrze bawić niż chodzić po ulicach ze wzrokiem w chodnik i być z dala od fajnych ludzi i imprez.

Nie są mile widziane osoby poniżej 21 roku życia oraz w strojach sportowych lub niestosownie się zachowujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *