CAFE GOŁĘBIA 3

Kawiarnia CAFE GOŁĘBIA 3

Chyba najbardziej klimatyczna kawiarenka w Krakowie. Co prawda nie jest wielka, ale to stanowi o jej klimacie. Ogólnie warta polecenia dla stałych mieszkańców i przyjezdnych.

golebia

CAFE GOŁĘBIA 3, Kraków Kazimierz, Gołębia 3

Jedna z kafejek przy uroczej ulicy Gołębiej zwracająca uwagę przechodniów ładną przeszkloną witryną. Mimo, iż wnętrze utrzymane częściowo w chłodnej niebieskiej tonacji, w środku panuje ciepła atmosfera tworzona przez odwiedzających to miejsce – głównie studentów.

Senna i romantyczna atmosfera Gołębiej i jej wnętrza, pełne dziwacznych drobiazgów, jak złoty manekin nonszalancko siedzący na półce, to kwintesencja krakowskiej kawiarni. Miejsce to ma stałą i wierną klientelę, wpadającą tu na pogawędkę przy dobrej kawie i kawałku ciasta. Jako niezwykle przytulne, jest szczególnie popularne wśród płci pięknej, której przedstawicielki z rozkoszą spędzają tu długie godziny.

Tu zawsze możesz liczyc na filiżankę dobrej kawy czy herbaty, spróbować pysznego ciasta jagodowego lub wpaść na śniadanko.
W cieplejsze dni dostępny jest także ogrodek i ławeczka przy ulicy.

Kulturalne życie również kwitnie. Co miesiąc promujemy młodych fotografików, organizując im wernisaże i wystawy. Obok naszej kawiarnianej rynny wisi skrzynka pocztowa, do której każdy może wrzucić swoje dzieła poetyckie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.Posiadamy ekspresy do kawy firmy Saeco i Gaggia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *